Оlеna Dubchak

Ukraine
Co-teacher: Оlеna

 

Follow me on Twitter: Twitter


School: Vinnytsia Physical and Mathematical Lyceum 25 students are involved The average age of the students: 25 Year

Projects 2021

Проект озеленення шкільного подвір*я

Дизайн-про’кт виконано учнями 6 класу у двох варіантах:

1. Програмі 3D графіки;

2. Програмі PowerPoint.

Проєкт 1. точно відображає розміщення доріжок на пришкільній ділянці, лавок для відпочинку, розташування альтанки та спортивного майданчика. До основного зображення проєкту, додається умовне позначення клена гостролистого.

Окрім розташування дерев, учні передбачили посадку газону, що у майбутньому планується на пришкільній ділянці.

Проєкт 2. схематично відображає план пришкільної ділянки. Він передбачає створення зони первинної посадки молодих декоративних дерев для шкільної теплиці ECOHUB-17 - освітній простір для кожного", посадку високорослих дерев для комфортної організації відпочинкової зони, що представлена у вигляді лавок вздовж пішохідної доріжки та квітковий міні-сад, для профілактики емоційного вигорання учнів.

Проект стабілізації моху

Учні школи задумались над масовим використанням пластику, як декору приміщень. В хід ідуть синтетичні вінілові шпалери, пластикові квіти та годиннику. Тому ми вирішили зробити альтернативу пластиковим предметам декору та виготовити екологічно чистий спосіб прикрашати приміщення. Для цього ми взяли мох та за допомогою гліцерину та води стабілізували його у домашніх умовах. Він відпочивав близько 10 днів та повністю втратив колір. Ми підфарбували його за допомогою харчових барвників. Тепер його можна викоритовувати для будь яких декоративних робіт, він не псується, не потрбує догляду та є органічною заміною синтетичним матеріалам.

Створення проекту шкільних теплиць

У нашому закладі є занедбане приміщення, де коли були шкільні теплиці. Багато років тому його використовували для навчання, оздоровлення та релаксації.  В рамках кліматичного проекту, учні запропонували осучаснити приміщення теплиць та розробили 3Д проект освітнього хабу. Проектом передбачено висадження чималої кількості рослин та створення освітнього простору для учнів. За підсумками конкурсу - проєкт учнів ВФМЛ № 17 "ECOHUB-17 - освітній простір для кожного" увійшов до вісімки проєктів-переможців! У майбутньому ми плануємо наповнити теплицю різноманітними представниками флори та проводити пізнавальні екскурсії на уроках Я досліджую світ, екології та біології.

Обмін досвідом із школами іншого регіону

Зустріч з Італією

В рамках 5 тижня, ми обмінялися досвідом з учнями Італії та Шрі-Ланки. Отримали безліч позитивних емоцій.


Impressions

Images by Оlеna Dubchak 2021-10-13Dubchak
Images by Оlеna Dubchak 2021-10-13Dubchak
Images by Оlеna Dubchak 2021-10-13Dubchak
Images by Оlеna Dubchak 2021-10-29Dubchak
Images by Оlеna Dubchak 2021-10-29Dubchak